Gratis bezorging vanaf €30 - 2 jaar garantie - Sinds 2001

Reviews
16 klantbeoordelingen

Leesbril I Need You Hangover Selection

29.95

Koop meer leesbrillen, krijg meer korting!
Wissen
Aantal Prijs p/s
2 26.96
3 23.96
4 + 20.97

Hangover leesbril met extra lange pootjes nodig? De hangover leesbril – I Need You Hangover Selection – heeft de Duitse design award binnengesleept omdat dit een fantastische hangover leesbril met extra lange pootjes is.

Deze hangover bril houd je in zijn greep. Nooit meer je bril kwijt. Geen geknoei met brilkoordjes. Nooit meer ruzie met je wederhelft. Deze leesbril met lange pootjes maakt iedereen blij.

Wil je niet alleen gemak, maar ook luxe? Kies dan voor een leesbril met extra lange pootjes uit onze premium collectie van I need You.

Deze hangover leesbrillen combineren stijlvolle designs met optimaal comfort. Dankzij de lange tempels blijft de bril perfect zitten en kun je hem moeiteloos om je nek hangen.

Onze hangover collectie bestaat uit hoogwaardige monturen in klassieke en moderne stijlen, verkrijgbaar in sterktes van +1 tot +3. Van elegante havanna-modellen tot minimalistische zwarte brillen: altijd een bril die bij jouw look past.

Met een topmerk zoals I Need You ben je verzekerd van duurzaamheid, kwaliteit en een luxe uitstraling. Een leesbril met lange armen is niet zomaar een bril, maar een investering in comfort en stijl.

Maak kennis met de luxe van een premium hangover leesbril en ervaar het verschil.

Waarschuwing. Stel dat je deze hangover selection koopt en het is je eerste hangover die je met veel plezier draagt….vergeet dan niet dat als je hem kwijt bent hij 9 van de 10 keer gewoon om je nek hangt.

De beste redenen waarom je deze hangover selection moet kopen;

  • Extra lange pootjes….minder frustratie
  • 4 klassieke sobere gemengde montuurkleuren
  • Voor dames en heren
  • Rechthoekig sportief montuur. Past iedere gezichtsvorm maar past nog beter bij rondere gezichtsvormen
  • Leesbril sterkte +1 / +1.5 / +2 / +2.5 / +3
  • Pootjes met veerscharnieren. Pootjes breken niet snel wat voor een langere levensduur van de bril zorgt
  • Wordt geleverd inclusief luxe opbergetui in de gekozen montuurkleur
  • Al 8 jaar in ons assortiment…een absolute bestseller vanwege de premium kwaliteit

I Need You is een Duitse producent en fabriceert top kwaliteit producten voor scherpe prijzen.

  • Gratis verzonden NL vanaf €30
  • De beste A-merk leesbrillen
  • Hoogste kwaliteit
  • Niet goed geld terug
  • 1-2 jaar garantie
Productinformatie

Leesbril I Need You Hangover Selection.

De I Need You Hangover Selection is de premium variant van de gewone Hangover.

Deze hangover selection heeft extra lange pootjes en dat is erg handig als je vaak je bril op en afzet want nu hang je hem gewoon om je hals. De hangover selection blijft altijd netjes op zijn plaats hangen totdat je hem weer opzet.

Specificaties.

Voor wie.

Montuur.

  • Gemengde sobere montuur kleuren. Duo tone kleuren
  • Rechthoekig montuur
  • Gemaakt van Polyamide kunststof [ sterk en licht kunststof ]
  • Pootjes hebben veerscharnieren waardoor deze bril een langere levensduur heeft. De pootjes zullen niet snel breken en passen zich aan de breedte van je gezicht aan

Montuur maten.

  • Lengte: 165 mm
  • Breedte: 139 mm
  • Hoogte: 29 mm
  • Breedte neusbrug: 18 mm

Gewicht: 22 gram

Glazen.

  • Hoge kwaliteit kunststof

Pupilafstand.

  • pd62+/-1mm. Gebaseerd op de gemiddelde pupilafstand in Europa. Meet hier je pupilafstand

Sterkte.

  • Is verkrijgbaar in lees sterkte +1 / +1.5 / +2 / +2.5 / +3
  • Lees sterkte meten? Doe hier de leestest

Gezichtsvorm.

  • Past bij iedere gezichtsvorm maar met name bij mensen met rondere gezichtsvormen

Leesbril-I-need-you-hangover-selection-pasvorm

Hulp nodig? 

Welke Leessterkte heb ik nodig?

Wij hebben een indicatieve leestest ontwikkeld om je te helpen de juiste leessterkte te vinden die je nodig hebt. Je kunt hier de indicatieve leestest doen of je lees sterkte laten meten bij de opticien.

Hoe meet ik mijn pupilafstand?

Standaard is de pd afstand 62+/- 1mm of 62+/- 2mm. De pupilafstand is de afstand van het midden van je rechterpupil tot het midden van je linkerpupil. Je kunt hier je pupilafstand meten.

Welk montuur past bij mijn gezichtsvorm?

Voor het kiezen van het montuur dat het best bij je past zijn er richtlijnen die je kunnen helpen met het maken van je keuze. Wij hebben een keuzehulp ontwikkeld die je helpt bij het kiezen van de leesbril die perfect bij je past.

 

Over het merk.

I Need You Leesbrillen.

I Need You is gekozen door mensen die leesbrillen willen met helder zicht, comfort en betrouwbare bouwkwaliteit.

Het merk levert leesbrillen met nauwkeurige leessterktes, kwaliteitslenzen en monturen die licht zijn en prettig dragen, ook bij langdurig gebruik.

Montuurkleuren en -vormen zijn gevarieerd, met oog voor esthetiek zodat ieder gezicht tot zijn recht komt.

Daarnaast wordt er aandacht besteed aan veerscharnieren of flexibele pootjes, zodat de bril bestand is tegen dagelijks gebruik.

Service, garantie en prijs-kwaliteit verhouding zijn kernwaarden. Wij helpen u bij uw keuze en zorgen voor veilige levering.

Leesbril.nl is een premium aanbieder van I Need You sinds 2016.

Extra informatie
Leesbril Sterkte

, , , ,

Kleur Montuur

, , ,

I Need You

I Need You is een Duitse fabrikant en fabriceert degelijke top kwaliteit leesbrillen voor scherpe prijzen.

Leesbril.nl levert als premium reseller de meest populaire en best verkochte leesbrillen van I Need You.

Leesbril Merken

Montuur Stijl

Montuur Materiaal

Gender

, ,

Beoordelingen (16)

16 beoordelingen voor Leesbril I Need You Hangover Selection

  1. Helen van Gelen.

    Als je op zoek bent naar een leesbril met extra lange pootjes, dan is dit echt een aanrader. De bril zit stevig, is comfortabel en ziet er ook nog eens goed uit.

  2. erica (Klant van Leesbril.nl)

    Heel handig.

  3. TG

    Handig.

  4. Willem T

    Handig en goede kwaliteit. De pootjes blijven hun kracht behouden, ook na enkele maanden gebruik.

  5. Theo

    Handig systeem.

  6. Hans Wouw (Klant van Leesbril.nl)

    Blij met deze leesbril. De lange pootjes zijn een mooie vinding.

  7. Bn

    Handig die lange pootjes. Precies wat ik zocht.

  8. Klaas

    Tijdje gedragen en tevreden. De pootjes blijven stevig om de nek zitten.

  9. Angelika

    Ik heb een naaiatelier en kwam deze tegen. Geen gedoe meer mer bril op en afzetten.

  10. Roos. N

    Slim bedacht.

  11. K.P.

    Handig.

  12. Theo.

    Goed product.

  13. Paul

    Tevreden. Pootjes zijn handig. Ik ben draaibank medewerker en geen gedoe meer met op en afzetten.

  14. Paul van Gijzel

    Goed product. Pootjes zitten goed om de nek vast. Geen brilkoord meer nodig.

  15. E

    Goed.

  16. Jacob van der Helden

    Handig en goed product. Jammer dat deze niet in rond montuur te verkrijgen is want ik vind de bril een beetje te smal.

Een beoordeling toevoegen
//