Gratis bezorging vanaf €30 NL / BE - 2 jaar garantie - Sinds 2001

Trustscore-december-2025

CleanClearUltra20 Leesbrillen Reiniger

4.99

Op voorraad. Binnen 1-2 dagen bezorgd.

Leesbril schoonmaken?

Leesbril schoonmaken? Met deze supercombi maak je jouw leesbril in een handomdraai schoon. Met dit alcoholvrije schoonmaakmiddel en handige microvezel brillendoekje geef je jouw leesbril een grote onderhoudsbeurt. Een schone bril en superschone glazen is een verademing.

  • 20 ml spray flacon
  • alcoholvrij
  • inclusief hoge kwaliteit microvezel fiberdoekje
  • ook te gebruiken om je cameralenzen, smartphonecamera schoon te maken
  • betrouwbaar merk
  • Gratis verzonden NL en BE vanaf €30
  • De beste A-merk leesbrillen
  • Hoogste kwaliteit
  • Niet goed geld terug
  • 1-2 jaar garantie
Productinformatie

CleanClearUltra20 Leesbrillen Reiniger

Je leesbril schoonmaken zonder strepen, vette waas of eindeloos poetsen? Met de CleanClearUltra20 leesbrillen reiniger heb je een simpele maar effectieve supercombi in handen. Deze set is gemaakt voor snel dagelijks onderhoud én voor die momenten waarop je bril wel een serieuze opfrisbeurt kan gebruiken. Een schone bril en helder zicht voelt meteen rustiger aan—alsof je ogen even ademhalen.

De 20 ml sprayflacon is compact en ideaal om mee te nemen in je jas, tas of brillenkoker. Je gebruikt een paar sprays, even afnemen met het meegeleverde doekje, en je glazen zijn weer fris en helder. De reiniger is alcoholvrij, wat prettig is voor mensen die hun bril vaak schoonmaken en liever een mild schoonmaakmiddel gebruiken.

Bij de spray krijg je een hoogwaardig microvezel (fiber) brillendoekje. Dat is belangrijker dan het lijkt: een goed microvezeldoekje neemt vuil en vet op in plaats van het uit te smeren. Het resultaat is een heldere bril zonder gedoe, precies wat je wilt als je zoekt naar “brillenreiniger”, “leesbril schoonmaak spray” of “microvezel brillendoekje”.

Extra handig: deze reiniger is ook geschikt om voorzichtig je cameralenzen en smartphonecamera schoon te maken. Daarmee voorkom je doffe foto’s door vingerafdrukken of stof, zonder dat je met je trui of keukenpapier aan de slag gaat (slechte hobby voor je lenzen).

Kortom: CleanClearUltra20 is een compacte, betrouwbare oplossing voor schone brillenglazen—thuis én onderweg, met een alcoholvrije spray en een kwalitatief doekje dat doet wat het moet doen.

 

Beoordelingen (0)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “CleanClearUltra20 Leesbrillen Reiniger” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

//