25 beoordelingen voor Leesbril I Need You Oxford
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
€24.95
Leesbril kopen? De leesbril I Need You Oxford is een tijdloze ovale leesbril voor dames en heren in schildpad bruin en antraciet grijs.
Dit model heeft oversized glazen. Het draagcomfort is erg prettig en het montuur is met 28 gram erg licht.
Een opvallend design detail is het sleutelgatbrug wat het montuur tot een subtiel geheel maakt.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
De I Need You Oxford voor dames en heren uit de I Need You Classic Line collectie is een model uitgevoerd in 2 mooie matte montuurkleuren met de zeer populaire sleutelgatbrug. De Oxford is een traditioneel model in een modern jasje gestoken.
Specificaties.
Voor wie.
Montuur.
Montuur maten.
Gewicht: 28 gram
Glazen.
Pupilafstand.
Sterkte.
Gezichtsvorm.
Welke Leessterkte heb ik nodig?
Wij hebben een indicatieve leestest ontwikkeld om je te helpen de juiste leessterkte te vinden die je nodig hebt. Je kunt hier de indicatieve leestest doen of je lees sterkte laten meten bij de opticien.
Hoe meet ik mijn pupilafstand?
Standaard is de pd afstand 62+/- 1mm of 62+/- 2mm. De pupilafstand is de afstand van het midden van je rechterpupil tot het midden van je linkerpupil. Je kunt hier je pupilafstand meten.
Welk montuur past bij mijn gezichtsvorm?
Voor het kiezen van het montuur dat het best bij je past zijn er richtlijnen die je kunnen helpen met het maken van je keuze. Wij hebben een keuzehulp ontwikkeld die je helpt bij het kiezen van de leesbril die perfect bij je past.
I Need You is een van de grootste producenten ter wereld met een groot assortiment die hoog van kwaliteit zijn maar wel betaalbaar.
I Need You beschikt over jarenlange waardevolle expertise en brengt de vakkennis van verschillende experts in en rond de optiekbranche samen. Hierdoor kan I Need You de hoogste productkwaliteit garanderen.
Wij leveren als premium reseller de meest populaire en best verkochte producten van I Need You.
Leesbril sterkte | |
---|---|
Kleur Montuur | |
I Need You | I Need You is een Duitse fabrikant en fabriceert degelijke top kwaliteit leesbrillen voor scherpe prijzen. Leesbril.nl levert als premium reseller de meest populaire en best verkochte leesbrillen van I Need You. |
van Hout (Klant van Leesbril.nl) –
Tevreden over de leesbril: ja
Tevreden over de levertijd: ja
Opmerkingen: nee